Festiwal Zawodów 2021

Tegoroczny Festiwal był prowadzony w formie relacji na żywo ze studia telewizyjnego przygotowanego specjalnie na to wydarzenie. Przygotowane zostały dwa programy: Studio Zawodów oraz Studio Medyczne – Streaming Studio Festiwalowe LIVE 10-11 czerwca 2021.

Na zainteresowanych czekały ciekawe prezentacje zawodów, szkół branżowych i techników oraz szkół i uczelni medycznych z całej Małopolski, a do tego rozmowy ze przedstawicielami świata mediów, kultury, edukacji i nauki, biznesu, samorządu, konsultacje i ciekawe pokazy. Oprócz szkół, swoją ofertę zaprezentowały również służby mundurowe: policja, wojsko, straż pożarna, straż graniczna oraz straż miejska.

Wydział Nauk o Zdrowiu UJ CM – Brawa dla pracowników, doktorantów i studentów: pielęgniarstwa, położnictwa, fizjoterapii, ratownictwa medycznego, elektroradiologii i zdrowia publicznego.