Konferencja „OTYŁOŚĆ DZIECI – OD PROFILAKTYKI PO LECZENIE DIETETYCZNE”

W dniu 17 stycznia Studenckie Koło naukowe przy Zakładzie Pielęgniarstwa Internistycznego i Środowiskowego miało zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na dwa interesujące wydarzenia.

O godzinie 16.45 miał miejsce wykład otwarty Pani dr Agnieszki Kozioł-Kozakowskiej pt. OTYŁOŚĆ DZIECI – OD PROFILAKTYKI PO LECZENIE DIETETYCZNE.

Bezpośrednio po wykładzie miało miejsce spotkanie z Prezesem Stowarzyszenia MANKO – Panem Łukaszem Salwarowskim.

Podczas spotkania przedstawił on działalność Stowarzyszenia oraz omówił możliwości szeroko rozumianej współpracy.

Stowarzyszenie jest wydawcą 4 mediów (w tym Głosu Seniora) oraz organizatorem licznych kampanii społecznych m.in.:

Głos Seniora, Ogólnopolska Karta Seniora, Palenie jest słabe, Free Man, Lokal BEZ papierosa, Polska BEZ dymu, Go to Małopolska, Obywatelski Kraków, RyzyKOchania, Przetestuj się,

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia MANKO: http://stowarzyszeniemanko.pl/

W wykładzie i spotkaniu wzięło udział 137 osób – studentów absolwentów oraz pracowników naszego Wydział.