Medyczne Targi Wiedzy 2022

22 i 23 kwietnia 2022 roku w Krakowie odbyła się druga edycja Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Uczelni Medycznych „Medyczne Targi Wiedzy 2022”.

Myślą przewodnią Konferencji były hasła: „interdyscyplinarność kluczem do sukcesu” oraz „moje miejsce w Nauce”. Medyczne Targi Wiedzy to pierwsza polska konferencja naukowa zapraszająca do udziału studentów wszystkich zawodów medycznych.

Spotkanie umożliwiło również uczestnikom poszerzenie swojej wiedzy w trakcie sesji naukowych, które składało się z następujących sesji:

• Panel lekarski
  • Pielęgniarstwo i położnictwo
  • Stomatologia
  • Fizjoterapia
  • Dietetyka
  • Farmacja
  • Analityka medyczna

W planie wydarzenia znalazło się również miejsce na ciekawe wykłady, warsztaty praktyczne, targi kół naukowych, zwiedzanie Muzeum Anatomii oraz grę terenową.

Organizatorzy: Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego CM; IFMSA-Poland Odział Kraków; Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji UJ CM; Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii Oddział Kraków; Studenci Wydziału Farmaceutycznego, Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego CM.