„Student dla seniora”

Koło Naukowe Wolontariatu działające w Instytucie Pracy Socjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przy współpracy z Krakowską Radą Seniorów zaprosiło Koła Naukowe krakowskich uczelni, w tym m.in. Koło Miłośników Historii Pielęgniarstwa z opiekunką dr n. med. Anną Majdą oraz Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Pielęgniarstwa Klinicznego z opiekunką dr n. o zdr. Iwoną Repką, funkcjonujące przy Instytucie Pielęgniarstwa i Położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM do udziału w wydarzeniu „Student dla Seniora”, które odbędzie się 02.12.2017 r. w budynku Instytutu Pracy Socjalnej, os. Stalowe 17 w godzinach 10.00-13.00. W ramach akcji studenci wraz z opiekunami będą udzielać osobom starszym porad z zakresu prawidłowego żywienia, promocji zdrowia, rehabilitacji, pierwszej pomocy, wykonywać pomiary ciśnienia tętniczego, glikemii, masy ciała, BMI, tkanki tłuszczowej.